’Nurişler’ organize suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon

Asayiş 11 Haziran 2021 07:58
Videoyu Aç ’Nurişler’ organize suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon
A
a

İstanbul merkezli 4 ilde kamuoyunda 'nurişler' olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik eş zamanlı operasyon başlatıldı. örgüt lideri nuri ergin'in de aralarında bulunduğu 27 şahısa yönelik 53 adrese yapılan baskınlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. istanbul il emniyet müdürlüğü organize suçlarla mücadele ekipleri tarafından 'karagümrük' ve 'nurişler' (ergin kardeşler) çetesi olarak kamuoyunda bilinen organize suç örgütüne yönelik istanbul merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı. cezaevinde bulunan ve örgütün liderliğini yapan nuri ergin'in de aralarında bulunduğu 27 şahısa yönelik 53 ayrı adrese baskın yapıldı.özel harekat polisleri de operasyona destek verdi. bahçelievler, fatih ve pendik ilçelerinin de aralarında bulunduğu birçok adrese yapılan baskınlarda evler didik arandı. bahçelievler siyavuşpaşa mahallesi esenler sokak'taki bir ev ve pendik çamlık mahallesi lalezar sitesi'nde bir otomobilde arama yapılarak 2 şahıs gözaltına alındı. ekiplerin operasyonla ilgili çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

İstanbul merkezli 4 ilde kamuoyunda ’Nurişler’ olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik eş zamanlı operasyon başlatıldı. Örgüt lideri Nuri Ergin’in de aralarında bulunduğu 27 şahısa yönelik 53 adrese yapılan baskınlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.
İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından ’Karagümrük’ ve ’Nurişler’ (Ergin Kardeşler) çetesi olarak kamuoyunda bilinen organize suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı. Cezaevinde bulunan ve örgütün liderliğini yapan Nuri Ergin’in de aralarında bulunduğu 27 şahısa yönelik 53 ayrı adrese baskın yapıldı.Özel harekat polisleri de operasyona destek verdi. Bahçelievler, Fatih ve Pendik ilçelerinin de aralarında bulunduğu birçok adrese yapılan baskınlarda evler didik arandı. Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Esenler Sokak’taki bir ev ve Pendik Çamlık mahallesi Lalezar Sitesi’nde bir otomobilde arama yapılarak 2 şahıs gözaltına alındı. Ekiplerin operasyonla ilgili çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat