AGC’den İHA Antalya’ya 2 ödül

Kültür Sanat 14 Haziran 2021 14:00
Videoyu Aç AGC’den İHA Antalya’ya 2 ödül
A
a

Agc başkanı mevlüt yeni, 2020 yılı antalya basın ödülleri yarışmasında dereceye girenleri açıkladı. ihlas haber ajansı antalya bölge müdürlüğü’nün başarılı muhabiri isa akar, 2 ödüle layık görüldü.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, 2020 yılı Antalya Basın Ödülleri yarışmasında dereceye girenleri açıkladı. İhlas Haber Ajansı Antalya Bölge Müdürlüğü’nden İsa Akar, 2 ödüle layık görüldü.
Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, 2020 yılını kapsayan Antalya Basın Ödülleri Yarışmasında dereceye girenleri açıkladı. Başkan Yeni, emek ve emekçiye büyük önem verdiklerini belirterek, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya dışından oluşturduğumuz gazetecilik mesleğinde tecrübeli birbirinden değerli jüri üyelerimiz son derece titiz bir çalışma neticesinde, yılın gazetecilerini seçmişlerdir" dedi.
İhlas Haber Ajansı Antalya Muhabiri İsa Akar ise yazılı basında yılın gazetecileri dalında ‘Elektronik kelepçe çığlığı’ ve Haber Fotoğrafı kategorisinde ‘Ölüm uykusu’ çalışmaları ile 2 ödüle layık görüldü.
Ödül alanların listesi şu şekilde:
"Yazılı basında yılın gazetecileri:
Haber dalında, İHA İsa Akar ‘Elektronik kelepçe çığlığı’, Araştırma inceleme, Hürriyet Akdeniz Ceren Deniz ‘Suya hasret’, Röportaj, Güney Haberci Aksu Gazetesi Hilal Kara ‘Akıllı insan bu kadar yaşamaz’, Güncel Yazı, My Gazete Emin Altıner, ‘Öyle bir geçer zaman ki’, Spor haberi, Hürriyet Akdeniz Ceren Deniz, ‘Yazık bu çocuklara’ , Ekonomi, Akdeniz Gerçek Gazetesi Nizamettin Özmen, ‘Karaköy odağında sulu tarım’, Turizm Hürriyet Akdeniz Ceren Deniz ‘Açık büfe evrim geçirdi’ adlı eserler ile ödül aldılar.
Televizyon kategorisinde: Haber Kanal V Sevgi Gümüş, ‘Mavi suların altında hayat var’, Program, Kanal V Gözde Gürgöze, ‘Görmeden gitme’, En iyi görüntü Kanal V Emre Cesur, ‘Görmeden gitme Alanya tanıtım’
Haber Fotoğrafı Kategorisi: Güncel Haber Fotoğrafı İHA İsa Akar, ‘Ölüm uykusu’,
Yılın Radyocusu Kategorisi: Yılın radyocusu TRT Emre Altınışık ‘Aşık atışması’
Sayfa Tasarımı Kategorisi: Sayfa tasarım Hilal Gazetesi Menekşe Karakuş ‘29.02.2020-1.Sayfa’
Yılın İnternet Gazetesi: Lider Gazete
Nuri Dağtekin Özel Ödülü: Nürnberg Gazeteciler Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Joachim Hauck’a verilmiştir.
AGC Kurum Özel Ödülü: Antalya yerel medyasına katkı ve destekleri, Antalya ekonomisinin gelişimi ve büyümesi için projeler üretmesi, son olarak yaptığı Özel Antalya Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji ile Türkiye’de örnek bir eğitim modeli geliştirmesi ve hayata geçirmesi nedeniyle Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB) verilmiştir".
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat