Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, yönetici ve STK temsilcileriyle bir araya geldi

Genel 13 Ocak 2021 16:50
Videoyu Aç Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin, yönetici ve STK temsilcileriyle bir araya geldi
A
a

Ağrı il milli eğitim müdürü mehmet faruk tekin'in başkanlığında, kur'an-ı kerim, peygamber efendimizin hayatı ve temel dini bilgiler derslerinin tanıtılması amacıyla bir toplantı düzenlendi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’in başkanlığında, Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin tanıtılması amacıyla bir toplantı düzenlendi.
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’in başkanlığında, "Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin tanıtılması" amacıyla Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Çetin, ilçe milli eğitim müdürleri, din öğretimi şube müdürleri, okul müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile video konferans sistemiyle bir araya geldi. Toplantıda, 4-22 Ocak tarihleri arasında Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin hayatı ve Temel Dini Bilgiler ile ilgili seçmeli dersler için tercih yapacak öğrenci ve öğrenci velilerinin bilgilendirilmesi, bu derslerin tanıtılması noktasından hareketle milli, manevi ve insanı değerleri ön plana çıkaracak derslerin seçmeli olarak tercih edilmesi ve okutulmasının önemi dile getirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat