AK Gençler sağlık çalışanlarını unutmadı

Genel 30 Haziran 2021 11:58
Videoyu Aç AK Gençler sağlık çalışanlarını unutmadı
A
a

Ak parti efeler gençlik kolları korona virüs döneminde mesai mefhumu gözetmeksizin işlerinin başında olan çalışanlarını unutmadı. aydın devlet hastanesi, atatürk devlet hastanesi ile aydın kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesinde görev yapan sağlık personeline salgın dönemindeki çalışma ve azimlerinden dolayı çiçek takdim etti.

AK Parti Efeler Gençlik Kolları Korona virüs döneminde mesai mefhumu gözetmeksizin işlerinin başında olan çalışanlarını unutmadı. Aydın Devlet Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi ile Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görev yapan sağlık personeline salgın dönemindeki çalışma ve azimlerinden dolayı çiçek takdim etti.

AK Parti Efeler Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, "Efeler Gençlik Kolları olarak salgın döneminde bizler için büyük fedakarlık ile en önde mücadele eden sağlık çalışanlarımıza minnetarız. Onlar bu zorlu süreçte bizler virüsten çekinirken hastalarla sürekli temas halinde kendilerinden ve ailelerinden büyük fedakarlıklar ile mücadele ettiler. Herşey için teşekkür ederiz. Milletimizden, 1 Temmuz itibari ile kısıtlamalar kalksa bile temizlik, mesafe ve maske kurallarına aynı şekilde riayet etmeleri ve virüsten kurtulmanın yolu olan aşılarını zamanında yaptırmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat