AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü

Politika 29 Haziran 2021 21:58
Videoyu Aç AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü
A
a

Ak parti edirne milletvekili fatma aksal, “aşılama oranının en fazla olduğu il olan edirnemiz ile gurur duyuyoruz. bu gururu sayın bakanımızla da paylaştım. bütün hemşehrilerime göstermiş oldukları bilinç ve hassasiyet için minnettarım” dedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, “Aşılama oranının en fazla olduğu il olan Edirnemiz ile gurur duyuyoruz. Bu gururu Sayın Bakanımızla da paylaştım. Bütün Hemşehrilerime göstermiş oldukları bilinç ve hassasiyet için minnettarım” dedi.
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, TBMM’de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. Aksal, Edirne ile aşılama konusunda gurur duyduğunu belirterek, “Aşılama oranının en fazla olduğu il olan Edirnemiz ile gurur duyuyoruz. Bu gururu Sayın Bakanımızla da paylaştım. Bütün Hemşehrilerime göstermiş oldukları bilinç ve hassasiyet için minnettarım. Bu bilinç ile hayatımızı olumsuz yönde etkileyen, sadece ülkemizde değil bütün dünyada ekonomik, sosyal ve psikolojik olarak her yönüyle olumsuzluk oluşturan pandemiden en kısa zamanda kurtulmayı hedefliyoruz’’ dedi.
Edirne’de sağlık alanında devam eden projeler ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile istişarelerde bulunduklarını belirten Aksal, ‘’Her ilimizde olduğu gibi Edirnemizde de yatırımlarımız Bakanlığımızın ve ilgili kurum kuruluşların desteği ile her geçen gün büyüyor. İktidarımız sürecince sağlık sektörüne verilen önemi artık hepimiz biliyoruz. Pandemi sürecinde de bunun örneklerini bizzat yaşadık. Gerek Şehir Hastaneleri olsun, gerekse dünyanın ülkemizin bir ucunda ihtiyacı olan her vatandaşımıza hizmet veren ambulans uçaklarımız olsun ülke olarak sağlık sektöründe birçok ülkeden fazlasıyla ilerideyiz. Millete hizmet yolunda atılan her adımı, konulan her taşı desteklemeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat