AK Parti il teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a video klip

Genel 25 Ekim 2020 16:51
Videoyu Aç AK Parti il teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a video klip
A
a

Gen ak parti il teşkilatından cumhurbaşkanı erdoğan’a video klip (görüntülü-fotoğraflı) iha kayseri(iha)- ak parti kayseri il teşkilatı tarafından, ak parti genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan için video klip hazırlandı. ak parti kayseri il teşkilatı’nın ‘büyüdü adalet ile erdoğan’ isimli şarkısının video klibinde erciyes dağı ve tarihi kayseri kalesi başta olmak üzere, şehrin çeşitli yerlerinden kesitler bulunuyor. ayrıca klipte cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın yere düşen türk bayrağını alması gibi önemli anlarından da kesitler ön plana çıkarıldı. (ek

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı tarafından, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için video klip hazırlandı.
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın ‘Büyüdü Adalet ile Erdoğan’ isimli şarkısının video klibinde Erciyes Dağı ve Tarihi Kayseri Kalesi başta olmak üzere, şehrin çeşitli yerlerinden kesitler bulunuyor. Ayrıca klipte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yere düşen Türk Bayrağını alması gibi önemli anlarından da kesitler ön plana çıkarıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

G-QTLDGNJDLJ