Alaşehir Belediyesi hizmette hız kesmiyor

Genel 9 Haziran 2021 13:28
Videoyu Aç Alaşehir Belediyesi hizmette hız kesmiyor
A
a

Manisa'nın alaşehir belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipleri aynı anda 10 mahallede birden hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Manisa’nın Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı anda 10 mahallede birden hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri alt ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler tarafından Gümüşçay Mahallesi’nde asfalt yaması yapılırken, şehir merkezinde kaldırım taşları boyama, Kurudere Mahallesi’nde yağışlar sebebiyle kapanan yolların açma, Evrenli ve Erenköy mahallerinde yol iyileştirme, Horzumkeserler Mahallesi’nde 60’lık büz döşeme, Kurtuluş ve İstasyon mahallelerinde oyun grubu tamirat, Çeşneli Mahallesinde yol düzenleme ve iyileştirme, Delemenler ve Girelli mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda malzemeli bakım ve Narlıdere Mahallesi’nde dere temizliği çalışmaları devam ediyor.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, "Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda asfalt, kaldırım taşları boyama ve bakımı, yol açma, yol iyileştirme, büz döşeme, park ve bahçelerde bulunan oyun gruplarının bakımının yapılması ve dere temizliği gibi bir çok alanda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. İlk işi olarak mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Aciliyet durumuna göre öncelik sıralaması yapıyoruz ve çalışmalara hemen başlıyoruz. Olağan üstü durumlarda 24 saat aralıksız olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız şimdi olduğu gibi ara vermeden hızla sürdürülecek" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat