Amasya Muhtarlar Derneği’nden Başkan Sarı’ya teşekkür

Genel 12 Ocak 2021 19:50
Videoyu Aç Amasya Muhtarlar Derneği’nden Başkan Sarı’ya teşekkür
A
a

İçme suyu ücretlerindeki yüzde 50’lik indirim uygulamasının yanı sıra korona virüs (kovid-19) salgınından etkilenen esnaflara destek olmak için belediye mülklerindeki kiralara zam yapılmaması dolayısıyla başkan sarı’ya teşekkür eden dernek başkanı çelik, bu hizmetlerden memnun olduklarını belirtti.

Amasya Muhtarlar Derneği Başkanı Arslan Çelik ve yönetimi, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya ziyarette bulunarak hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti.
İçme suyu ücretlerindeki yüzde 50’lik indirim uygulamasının yanı sıra korona virüs (Kovid-19) salgınından etkilenen esnaflara destek olmak için belediye mülklerindeki kiralara zam yapılmaması dolayısıyla Başkan Sarı’ya teşekkür eden dernek başkanı Çelik, bu hizmetlerden memnun olduklarını belirtti.
Mahallelerde tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi hususunda istişarede bulunduğu konuklarına teşekkür eden Belediye Başkanı Sarı, planladıkları projelerle ilgili bilgiler verdi.
Ziyarette, Belediye Meclisi MHP Grup Başkanı Ömer Eliaçık, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özel ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oğuzhan Zobu da yer aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat