Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi’den Mamak Belediye Başkanı Köse’ye ziyaret

Politika 27 Haziran 2021 12:58
Videoyu Aç Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi’den Mamak Belediye Başkanı Köse’ye ziyaret
A
a

Mamak belediye başkanı murat köse, anavatan partisi genel başkanı ibrahim çelebi ile bir araya geldi.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile bir araya geldi. Görüşmede Mamak’ta hayata geçen hizmetler ele alındı.
Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’yi makamında ağırladı. Başkan Köse ve ekibinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydeden Çelebi, takdirle karşıladıklarını söyledi. Çelebi’ye Mamak’ta iki yıllık süre zarfında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Köse de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Ankara ve Mamak’a layık olmak için çalıştıklarını belirtti. Mamak’ta parti gözetmeksizin eşitlik ilkesiyle hizmet sunduklarını ifade eden Köse, çalışmalarının örnek gösterilmesinin mutluluk verici olduğunu söyledi.

“Mamak daha güzel hedeflere hazır inşallah”
Köse’ye çalışmalarında başarı dileyen Çelebi, “Mamak Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Mamak’ta projelendirilen ve yapılan çalışmaları değerlendirdik. Başkanımız çok önemli işler yapmış, ilçeye devasa yatırımlar kazandırılmış. Samimi ev sahipliği için kendisine teşekkür ederim. Mamak daha güzel hedeflere hazır inşallah” ifadelerini kullandı.
Çelebi’ye ziyaretinde Anavatan Genel Sekreteri Ahmet Kabakçı ve Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Narlı eşlik etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat