Apartman boşluğuna düşen kuş, kendi imkanları ile çıktı

Asayiş 30 Haziran 2021 11:58
Videoyu Aç Apartman boşluğuna düşen kuş, kendi imkanları ile çıktı
A
a

Düzce kent merkezinde bir apartmanın boşluğuna düşen kuş, 2 gün boyunca tedirgin etti. ev ahalisi çareyi itfaiye ekiplerine haber vererek buldu. güvercin, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile apartman boşluğundan kendi imkanları ile çıktı.

DÜZCE(İHA) – Düzce kent merkezinde bir apartmanın boşluğuna düşen kuş, 2 gün boyunca tedirgin etti. Ev ahalisi çareyi İtfaiye ekiplerine haber vererek buldu. Güvercin, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile apartman boşluğundan kendi imkanları ile çıktı.
Burhaniye Mahallesi’nde bulunan bir apartmanın birinci katında oturan vatandaşlar 2 gündür evlerinin banyo ve tuvaletinden sesler geldiğini belirterek durumu Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye giden ekipler 2 gün boyunca tuvalet ve banyonun asma tavan kısmından gelen sesleri kontrol etmek için çalışmalarına başladı. Ekipler çalışmalar yaptığı esnada güvercin apartman boşluğundan tekrar dışarı çıktı. 2 gün boyunca ev ahalisine korku yaşattığı güvercinin çıkmasının ardından itfaiye ekiplerine ev sakinleri teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat