Aşısını geciktirenlere ‘aşı olun’ çağrısı yapan vatandaş takdir topladı

Genel 27 Haziran 2021 15:58
Videoyu Aç Aşısını geciktirenlere ‘aşı olun’ çağrısı yapan vatandaş takdir topladı
A
a

Aşı sırasını geciktirenlere ‘aşı olun’ çağrısında bulunan 62 yaşındaki bir vatandaş ise çevredekilerin takdirini topladı.

Kayserinin Yeşilhisar ilçesinde vatandaşlara randevusuz covid-19 aşısı yapıldı. Aşı sırasını geciktirenlere ‘aşı olun’ çağrısında bulunan 62 yaşındaki bir vatandaş ise çevredekilerin takdirini topladı.
Uygulamaya katılan Yeşilhisar İlçe Kaymakamı Fatih Bayram, İlçe Devlet Hastanesi Başhekim Ali Dal ile pazar yerinde vatandaşları aşı olmaları konusunda tek tek gezerken, Hacı Bekir Karaman isimli Bir vatandaş hem İlçe Kaymakamına hem de Başhekime duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek, vatandaşların aşı olma konusundaki ilgisizliğine veryansın etti.
Aşı olmayan vatandaşlara seslenen Hacı Bekir Karaman, “Devletimiz hizmet getirmiş başka ülkelerde on dolar bu aşı bizde bedava ve her yerde aşı yapılıyor. Neden gidip aşı olmuyorsunuz? Gidin ki bu illeti yenelim. Ekonomimiz düzlüğe çıksın. Allah Rızası için aşınızı olun. Ben de aşımı oldum. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat