Aybastı’da öğretmene vefa

Kültür Sanat 15 Ekim 2020 12:51
Videoyu Aç Aybastı’da öğretmene vefa
A
a

Ordu’nun aybastı ilçesinde geçtiğimiz nisan ayında kalp krizi sonucu 38 yaşında vefat eden ve herkes tarafından çok sevilen ve aynı zamanda çok kitap okuyan fizik öğretmeni fahri yüksel’in anısına yaptırılan gezici kütüphane hizmete girdi.

Ordu’nun Aybastı ilçesinde geçtiğimiz nisan ayında kalp krizi sonucu 38 yaşında vefat eden ve herkes tarafından çok sevilen ve aynı zamanda çok kitap okuyan Fizik Öğretmeni Fahri Yüksel’in anısına yaptırılan gezici kütüphane hizmete girdi.
Aybastı Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu’nun öncülüğünde Aybastılı hayırsever iş adamı Deniz Yüksel tarafından yaptırılan gezici kütüphane sade bir törenle faaliyete başladı. Aybastı Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, içerisinde mini bir kafenin de bulunduğu gezici kütüphanede 3 bin 500 kitap bulunduğunu, yakın zaman içerisinde kitap sayısının 5 bine çıkarılacağını belirtti.
Gezici kütüphanenin açılışına Aybastı Kaymakamı Muhammet Şükrü Pekpak, Belediye Başkanı Beytullah Gençtan, gezici kütüphane bağışında bulunan Yüksel ailesi fertleri, protokol Üyeleri, iş insanları, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat