Bahçeşehir’de çocuk kulübü ve BELMEK kursları açılıyor

Kültür Sanat 28 Haziran 2021 17:59
Videoyu Aç Bahçeşehir’de çocuk kulübü ve BELMEK kursları açılıyor
A
a

Düzce belediye başkanı dr. faruk özlü’den, binlerce düzcelinin yaşadığı bahçeşehir sakinlerine müjde! meslek edinmek ve çocuklarının istedikleri alanlarda eğitim almasını isteyen bireyler için belmek ve çocuk kulübü açılacağını bildiren başkan özlü; “pandeminin izlerini sosyal yaşamı güçlendirerek sileceğiz” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den, binlerce Düzcelinin yaşadığı Bahçeşehir sakinlerine müjde! Meslek edinmek ve çocuklarının istedikleri alanlarda eğitim almasını isteyen bireyler için BELMEK ve Çocuk Kulübü açılacağını bildiren Başkan Özlü; “Pandeminin izlerini sosyal yaşamı güçlendirerek sileceğiz” dedi.
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesindeki meslek edindirme kursları (BELMEK) ve Çocuk Kulübü, Bahçeşehir’de yeni kurslar açacak. Sosyal Yardım İşleri ek hizmet binasında yapılan tadilatın ardından özellikle Bahçeşehir ve civarında oturan vatandaşların taleplerine göre meslek edindirme ve çocuk kulüpleri hizmete girecek.

Kurslar talebe göre açılacak
BELMEK ve Çocuk Kulübü kurslarının yapılacağı ek hizmet binasını gezen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Pandeminin izlerini sosyal yaşamı güçlendirecek etkinlik ve kurslarla sileceğiz. Bahçeşehir bölgemizdeki hemşerilerimiz ve çocuklarımız için yenilikler getiriyoruz. Geçtiğimiz ay Gençlik Sokağını açarak gönüllülük esasına göre eğitimler ve etkinlikler düzenlemeye başlamıştık. Şimdi de talep ve isteklere göre çocuklarımız ve özellikle kadınlarımıza yönelik kurslar açacağız. Düzce’mize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, kurslar için planlama ve talepleri toplamasının ardından Bahçeşehir’deki merkezi hizmete açacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat