Balkan şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile döndüler

Spor 30 Haziran 2021 14:58
Videoyu Aç Balkan şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile döndüler
A
a

İstanbul’da gerçekleştirilen balkan gençler atletizm şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile dönen kayserili atletler bahri doğu ve halil sade antrenörleri kemal koyuncu ve serdar sırma aydoğan ile birlikte il müdürü ali ihsan kabakcı’yı ziyaret etti.

İstanbul’da gerçekleştirilen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile dönen Kayserili Atletler Bahri Doğu ve Halil Sade Antrenörleri Kemal Koyuncu ve Serdar Sırma Aydoğan ile birlikte İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret etti.
12-13 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Balkan Gençler Şampiyonası’nda piste çıkan Kayserili sporcular Bahri Doğru 1500 metre yarışmasında 3.53.02’lik zaman ile kişisel en iyi derecesini koşarak Balkan ikincisi, Halil Sade 5000 metrede 14.57’lik zamanla Balkan üçüncüsü oldu. Şampiyona dönüşü İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret eden sporcular sevinçlerini Kabakcı ile paylaştılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Kabakcı; Balkan Şampiyonasından iki madalya ile dönen sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat