Başkan Keskin’den Kumasar’a teşekkür plaketi

Genel 8 Haziran 2021 19:18
Videoyu Aç Başkan Keskin’den Kumasar’a teşekkür plaketi
A
a

Hakkari bedensel engeliler derneği başkanı mesut keskin tarafından vali yardımcısı ve il özel idaresi genel sekreteri tevfik kumbasar’a teşekkür paketi verildi.

Hakkari Bedensel Engeliler Derneği Başkanı Mesut Keskin tarafından Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tevfik Kumbasar’a teşekkür paketi verildi.
Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve aynı zamanda Vali Yardımcısı Tevfik Kumbasar’ı makamında ziyaret ederek, engellilere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Keskin, Kumbasar’ın gerek derneklerine gerekse 2. lige yükselen Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına yakın ilgi göstermesinin kendilerini sevindirdiğini söyledi. Başkan Keskin, “Valimiz İdris Akbıyık’ın birçok ortamda engellilerin sorununa dikkat çeken beyanatları, başarı kaydeden basketbol takımımıza desteği ve engelli bireylere ilgi ve alakası şehrimizde engellilerimizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Bu sebeple başta Valimiz İdris Akbıyık’a ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kumbasar’a şahsım ve temsil ettiğim engellilerimiz adına teşekkür ederim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat