Başkan Özdemir: “Amacımız en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak”

Politika 27 Haziran 2021 18:58
Videoyu Aç Başkan Özdemir: “Amacımız en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak”
A
a

Başkan sebahattin özdemir, beraberindeki heyet ile birlikte kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında şerifali, kirenlik, hacıbattal, dereköy, demiryurt ve ılıca mahalleleriniz ziyaret ederek burada mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, en büyük amaçlarının en kaliteli hizmeti en kısa sürede halka ulaştırmak olduğunu söyledi.

Başkan Sebahattin Özdemir, beraberindeki heyet ile birlikte kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Şerifali, Kirenlik, Hacıbattal, Dereköy, Demiryurt ve Ilıca mahallelerini ziyaret ederek burada mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar ile sohbet eden Özdemir, Havza Belediyesinin çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Hayatın her alanında kırsal mahallelerimize hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yaptığımız ziyaretlerde amacımız sizlerin taleplerini sizlerden dinlemek ve bu taleplere uygun çözümler üretmek. Tüm çabamız halkımıza hak ettiği en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak” dedi.
Özdemir, aşı sırası gelen herkesten aşılarını olmalarını, maske, mesafe ve temizlik kurallarına sıkı sıkıya uymalarını isteyerek, “İnşallah kısa süre sonra bu hastalığı hayatımızdan çıkaracağız. Bunun için aşı tek silahımız” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat