Başkent’te ilk konser Işın Karaca’dan

Kültür Sanat 30 Haziran 2021 16:59
Videoyu Aç Başkent’te ilk konser Işın Karaca’dan
A
a

Etkinlikler, 3 temmuz cumartesi günü saat 20.30’da altınpark’ta ünlü sanatçı ışın karaca’nın konseriyle başlayacak.

Pandemi sürecinde ara verilen sahne etkinlikleri yeniden başlıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Büyükşehir Parklarda” adlı konser programlarıyla ünlü sanatçıları Başkentlilerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Pandemi sürecinde ara verilen birçok etkinlik ve konser programları 1 Temmuz’dan itibaren normalleşme sürecine geçilmesiyle yeniden başlıyor. Amatör müzisyenlere ‘Mutluluk Sahneleri’ ile park ve dinlenme alanlarının kapılarını açan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de ‘Büyükşehir Parklarda’ adlı yeni konser programları ile ünlü sanatçıları Başkentlilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Konser programı Işın Karaca ve İsmail Altunsaray ile başlıyor
Yaz aylarının başlamasıyla birlikte Başkentli sanatseverlerin açık hava konserleriyle kulağının pasını silmeyi amaçlayan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, her hafta ‘Büyükşehir Parklarda’ konser programları ile ünlü isimleri ağırlayacak. Etkinlikler, 3 Temmuz Cumartesi günü saat 20.30’da Altınpark’ta ünlü sanatçı Işın Karaca’nın konseriyle başlayacak. Hafta sonları gerçekleştirilecek ve ABB TV’den canlı olarak yayınlanacak konser programları, 4 Temmuz Pazar günü saat 20.30’da Çubuk 1 Barajı dinlenme alanında İsmail Altunsaray’ın vereceği müzik ziyafeti ile devam edecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat