Beyoğlu’nda gecekonduda çıkan yangın geceyi aydınlattı

Asayiş 5 Mayıs 2021 03:57
Videoyu Aç Beyoğlu’nda gecekonduda çıkan yangın geceyi aydınlattı
A
a

Beyoğlu’nda iki kişinin yaşadığı bir gecekonduda çıkan yangın paniğe neden oldu. kısa sürede yangının büyüdüğü gecekondu alev alev yanarken o sırada kimsenin bulunmadığı öğrenildi. yangın. saat 02:00 sıralarında beyoğlu örnektepe mahallesi dereiçi borsa sokak’ta meydana geldi. alınan bilgiye göre, anne havkan mendi ve oğlu şevket mendi’nin yaşadığı gecekonduda henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. itfaiye ekibi alev alev yanan gecekondudaki yangına müdahale ederken polis ekipleri güvenlik amaçlı sokağı iki yönlü kapattı. itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındıktan sonra yapılan incelemeyle birlikte evde yangın sırasında kimsenin bulunmadığı öğrenildi. alev alev yanan gecekondudaki yangın cep telefonu kamerasında kısa sürede alevlere teslim olan gecekondudaki yangın vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. mahalleli korku ve panikle sokağa döküldü alevlerin yükseldiği gecekonduyu gören vatandaşlar korku ve panikle sokağa döküldü.yangın sonrası gecekonduda büyük hasar oluşurken yangının çıkış nedenine ilişkin inceleme başlatıldı.

Beyoğlu’nda iki kişinin yaşadığı bir gecekonduda çıkan yangın paniğe neden oldu. Kısa sürede yangının büyüdüğü gecekondu alev alev yanarken içeride o sırada kimsenin bulunmadığı öğrenildi.
Yangın. saat 02:00 sıralarında Beyoğlu Örnektepe Mahallesi Dereiçi Borsa Sokak’ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre, anne Havkan Mendi ve oğlu Şevket Mendi’nin yaşadığı gecekonduda henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekibi alev alev yanan gecekondudaki yangına müdahale ederken polis ekipleri güvenlik amaçlı sokağı iki yönlü kapattı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındıktan sonra yapılan incelemeyle birlikte evde yangın sırasında kimsenin bulunmadığı öğrenildi.
Alev alev yanan gecekondudaki yangın cep telefonu kamerasında
Kısa sürede alevlere teslim olan gecekondudaki yangın vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
Mahalleli korku ve panikle sokağa döküldü
Alevlerin yükseldiği gecekonduyu gören vatandaşlar korku ve panikle sokağa döküldü.Yangın sonrası gecekonduda büyük hasar oluşurken yangının çıkış nedenine ilişkin inceleme başlatıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat