Beyşehir’de uçurtma şenliği

Genel 27 Haziran 2021 10:58
Videoyu Aç Beyşehir’de uçurtma şenliği
A
a

Konya’nın beyşehir ilçesinde düzenlenen uçurtma şenliği renkli görüntüler oluşturdu. şenlikte her yaştan çocuk ve yetişkin kendi tasarım uçurtmalarıyla birinci gelebilmek için yarıştı.

Konya’nın Beyşehir ilçesinde düzenlenen uçurtma şenliği renkli görüntüler oluşturdu. Şenlikte her yaştan çocuk ve yetişkin kendi tasarım uçurtmalarıyla birinci gelebilmek için yarıştı.
Beyşehir 75. Yıl Cumhuriyet Stadyumu’nda Beyşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Beyşehir Sosyal Hizmetler Müdürlüğü işbirliği ile uçurtma şenliği düzenlendi. Şenliğe çocuklarıyla birlikte stadyuma gelen ailelerin ilgisi yoğun oldu. Çim zeminin üzerinde yanlarında getirdikleri kendi tasarım uçurtmalarını en yükseğe çıkarabilmek için mücadele veren yarışmacılar, en büyük uçurtma, en güzel uçurtma ve en yüksek uçurtma kategorilerinde birinci gelebilmek için çaba gösterdi. Yaklaşık bir saat süren etkinliğin sonunda dereceye giren çocuklara sürpriz ödülleri Beyşehir İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Yağcıoğlu ile Beyşehir Sosyal Hizmetler Müdürü Nuri Baysal tarafından verildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat