Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde yeni yavruların sevinci yaşanıyor

Genel 27 Haziran 2021 12:58
Videoyu Aç Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde yeni yavruların sevinci yaşanıyor
A
a

İç anadolu’nun en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan büyükşehir belediyesi hayvanat bahçesi’nde yaz dönemi ile birlikte doğumlar arttı.

İç Anadolu’nun en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde yaz dönemi ile birlikte doğumlar arttı. Hayvanat Bahçesi’nde aslan, geyik, lama ve kurt yavru sevinci yaşanıyor. Sevimli yavrular ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
160 türde bin 450 hayvana ev sahipliği yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nin nüfusu yeni üyeleriyle birlikte artmaya devam ediyor. Aslan, geyik, lama ve kurt doğum yaparak, yavrularını dünyaya getirdi.
Hayvanat Bahçesi’nde yeni doğan üyelere veterinerler kontrolünde özenle bakılıyor. Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret eden vatandaşlar sevimli yavrulara ilgi gösterirken, Hayvanat Bahçesi’nde, veterinerler tüm hayvanların sağlığı ile yakından ilgileniyor.
Korona virüs tedbirleri kapsamında açılan ve 10.00-16.00 saatleri arasında ziyaretçi kabul eden Hayvanat Bahçesi, 1 Temmuz’dan itibaren 10.00- 19.00 saatleri arasında hizmet verecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat