Çamelililer türkülerle hasret giderdi

Magazin 27 Haziran 2021 17:58
Videoyu Aç Çamelililer türkülerle hasret giderdi
A
a

Denizli’nin çameli ilçesinde yerel sanatçıların yer aldığı programda önce hüzünlü ardandan neşeli türküler söylenerek, yüreklere dokunuldu.

Denizli’nin Çameli ilçesinde yerel sanatçıların yer aldığı programda seslendirilen önce hüzünlü ardandan ise neşeli türküler yüreklere dokundu.
Çameli ilçesinde şair, ressam ve sporcu kişiliği tanınan ve sevilen Dr. Özcan Özçelik’in ev sahipliğinde Çameli Gecesi düzenlendi. Çameli’nin yerel sanatçılarından Şevket İren Kızılırmak, Cemil Çağdaş, Alper Çağdaş, Ümit Tekin ve Yılmaz Seçkin’in sazları ve sözleriyle, Dr. Özcan Özçelik’in hoş sohbetiyle, Zeki Akyol ve Eser Erten’in halk oyunlarıyla, İsrafil Çağdaş’ın ise davul ritmiyle konuk olacağı program dolu geçti. 2 Saat 20 dakika süren programda Çameli’nin yerel sanatçıları kendi eserlerini seslendirirken Çameli ilçesine ait yeni türkü ilk defa program da seslendirildi ve tam not aldı. Programın paylaşıldığı sosyal medya hesaplarında programı izleyen yurtiçi ve yurtdışından milyonlarca vatandaş pandemi zamanında vakit geçirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat