Çevreye duyarlı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu

Kültür Sanat 3 Mayıs 2021 16:58
Videoyu Aç Çevreye duyarlı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu
A
a

2016 yılından bu yana samsun eurodesk temas noktası olarak faaliyet gösteren orta karadeniz kalkınma ajansı'nın 16 nisan 2021 son başvuru tarihli gençlerin kadrajından: çevreye duyarlı fikirler fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı. “birincilik ödülü: turgay asiltürk – tokat. ikincilik ödülü: alaattin ünel – çorum. üçüncülük ödülü: kübra çelik – samsun.”

Gençlerin Kadrajından: “Çevreye Duyarlı Fikirler Fotoğraf Yarışması” sonuçları açıklandı.
2016 yılından bu yana Samsun Eurodesk Temas Noktası olarak faaliyet gösteren Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın 16 Nisan 2021 son başvuru tarihli Gençlerin Kadrajından: Çevreye Duyarlı Fikirler Fotoğraf Yarışması sonuçları belli oldu.
TR83 Bölgesi İllerinde (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) ikamet eden, 18-30 yaş aralığında 20’ye yakın gencin çevre duyarlılığı, kaynak verimliliği, geri dönüşüm gibi bir çok temada çektikleri fotoğraflar ile katılım sağladığı yarışma sonucunda; birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerine layık görülen fotoğraf sahipleri şu şekilde:
Birincilik Ödülü: Turgay Asiltürk-Tokat. İkincilik Ödülü: Alaattin Ünel-Çorum. Üçüncülük Ödülü: Kübra Çelik-Samsun.
Yarışma duyurusunda detaylandırılan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri sahiplerine Ramazan Bayramı sonrasında Samsun’da OKA Genel Sekreterlik Binası ile Çorum ve Tokat Yatırım Destek Ofislerinde düzenlenecek törenlerle takdim edilecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat