Datça’da motosikletlilerden 19 Mayıs korteji

Genel 19 Mayıs 2021 18:57
Videoyu Aç Datça’da motosikletlilerden 19 Mayıs korteji
A
a

19 mayıs atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramı dolayısıyla muğla'nın datça ilçesinde bir grup motosikletli kortej düzenleyerek ilçede şehir turu attı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Muğla’nın Datça ilçesinde bir grup motosikletli kortej düzenleyerek ilçede şehir turu attı.

Şenkaya Kavşağı’nda toplanan motosikletli grup korna çalıp, marşlar söyleyerek motosikletlerle ilçede turlayarak Cumhuriyet Meydanı’na geldi. Burada Özlem İsar’ın davuluyla eşlik ettiği 10. Yıl Marşı’nı hep bir ağızdan söyleyen grup 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. Motosikletli grubun geçişi sırasında ellerindeki bayrakları sallayıp, marşlara eşlik eden vatandaşlar da alkışları ile gruba destek verdi. Gökkuşağını Süren Kadınlar Motosiklet Kulübü Datça Temsilcisi Ful Aydoğan, Türkiye Kadın Motosikletçiler Spor Kulübü Derneği (TKMK) Datça Temsilcisi Gönül Eser ve etkinliğe katılan motosikletçilerden Cansu Genç 19 Mayıs’ı önümüzdeki yıllarda daha geniş katılımlı etkinliklerde buluşarak kutlamak dileğinde bulundular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat