Dergilik kullanıcıları haziranda GB kazanacak

Bilim Teknoloji 11 Haziran 2021 12:00
Videoyu Aç Dergilik kullanıcıları haziranda GB kazanacak
A
a

Dergilik, haziran ayında da okuyucularına 2 gb internete hediye edeceğini duyurdu.

Dergilik, haziran ayında da okuyucularına 2 GB internete hediye edeceğini duyurdu.

Dijital yayıncılık platformu Dergilik, kullanıcılarına uygulamanın özelliklerinden faydalanırken aynı zamanda GB kazanma imkanı sunuyor. Verilen bilgiye göre uygulama, mayıs ayında başlattığı hediye GB kampanyasını bu ay ikiye katladı. Haziran ayında uygulama üzerinden 20 makale okuyan ve 20’şer adet makale ile podcast dinleyen kullanıcılara 2 GB internet hediye edilecek. Toplamda 60 aksiyonu tamamlayan kullanıcılar, hatlarına tanımlanan 2 GB internet hediyesini 6 saat içinde Dergilik uygulaması dahil her türlü internet ihtiyacı için kullanabilecek.

Hizmete sunulduğu günden beri uygulama üzerinden toplamda 5.3 milyon makale dinlendiği belirtilirken, son 3 ayda dinlenen podcast sayısının 2 milyona ulaştığı bildirildi.

Uygulamada podcast deneyimi
Verilen bilgiye göre, yenilikçi özelliklerle kendini geliştirilmeye devam edilen Dergilik, son dönemin popüler dijital medya ürünlerinden podcast’i özellikleri arasına ekledi. Mart 2021 itibariyle kullanıcılar, uygulama içine eklenen podcast dinleme özelliği ile daha zengin bir deneyim yaşıyor. Kişisel gelişim bölümleri en çok tercih edilen podcastler arasında yer alırken, ‘kendine iyi davran’, ‘organik beyinler podcast’ ve ‘herkes farklı ve özeldir’ en çok dinlenen kanallar arasında yer alıyor.

Yüzlerce yazı ‘Sesli Makale’ özelliğiyle dinlenebiliyor
Uygulamanın geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Sesli Makale’ özelliğinin de büyük ilgi gördüğü vurgulandı. Binden fazla dergi ve gazeteyi tek platformda buluşturduğu belirtilen Dergilik’te, editörler tarafından seçilen makalelerin Mart 2020’den bu yana yapay zeka tarafından seslendirildiği bildirildi. Kullanıcıların, makalelerin yanında bulunan ‘oynat’ butonuna tıklayarak içeriğe sesli olarak ulaşabildiği kaydedildi.

Sesli Makale özelliği ile kullanıcıların, kaliteli içerikleri yalnızca okumakla kalmadığı, aynı zamanda dinleme imkanına da kavuştuğu belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat