Dr. Çelebi’den vatandaşlara aşı çağrısı

Sağlık 28 Haziran 2021 14:59
Videoyu Aç Dr. Çelebi’den vatandaşlara aşı çağrısı
A
a

Mardin'in midyat ilçe sağlık müdürü dr. sertaç çelebi, yaş sınırının düşmesiyle birlikte aşı olmayan vatandaşlara randevularını alıp aşı olmaları için çağrıda bulundu.

Mardin’in Midyat İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sertaç Çelebi, yaş sınırının düşmesiyle birlikte aşı olmayan vatandaşlara randevularını alıp aşı olmaları için çağrıda bulundu.
Midyat İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sertaç Çelebi pandemiyle mücadele etmenin en etkin yolunun aşı yapmak ve kurallara uymak olduğunu söyledi. Pandemiyle mücadelede aşının önemine değinen Dr. Çelebi, “Pandemiyle mücadele etmenin en etkin yolu aşı yapmak ve kurallara uymaktır. 18 yaş ve üzeri tüm vatandaşlarımız korona virüs aşılarını aile sağlığı merkezlerinde, hastanemizde ücretsiz ve randevusuz olarak yapabilirler. Tüm vatandaşlarımızın aşı olması, salgınla mücadelede büyük önem arz etmektedir. Unutmayalım her şeyin başı sağlık, sağlığın başı aşıdır. Hayatımızın normale dönmesini istiyorsak, gelin sağlığımız için hep beraber kollarımızı sıvayalım ve birlikte bu salgını bitirelim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat