Edirnekapı Metrobüs durağında yenileme çalışması

Genel 17 Ekim 2020 06:51
Videoyu Aç Edirnekapı Metrobüs durağında yenileme çalışması
A
a

Edirnekapı metrobüs durağı söğütlüçeşme istikametinde bu gece itibariyle üç gün sürecek yenileme çalışması başladı. durakta yapılan çalışma nedeniyle kapatılan söğütleşme istikametine alternatif olarak önceki ve sonraki duraklar kullanılabilecek. edirnekapı metrobüs durağında bu gece saat 00:00 itibariyle başlatılan yenileme çalışması nedeniyle söğütlüçeşme istikameti 19 ekim pazartesi saat 05:00’e kadar kapalı tutulacak. çalışma süresince kapatılan söğütlüçeşme istikametine alternatif olarak edirnekapı durağı öncesi ve sonrası kullanılacak.

Edirnekapı Metrobüs durağı Söğütlüçeşme istikametinde bu gece itibariyle üç gün sürecek yenileme çalışması başladı. Durakta yapılan çalışma nedeniyle kapatılan Söğütleşme istikametine alternatif olarak önceki ve sonraki duraklar kullanılabilecek.
Edirnekapı Metrobüs durağında bu gece saat 00:00 itibariyle başlatılan yenileme çalışması nedeniyle Söğütlüçeşme istikameti 19 Ekim Pazartesi saat 05:00’e kadar kapalı tutulacak. Çalışma süresince kapatılan Söğütlüçeşme istikametine alternatif olarak Edirnekapı durağı öncesi ve sonrası kullanılacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat