Erzincan’da İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı ile Kaymakamlar toplantısı düzenlendi

Genel 14 Ocak 2021 06:50
Videoyu Aç Erzincan’da İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı ile Kaymakamlar toplantısı düzenlendi
A
a

Erzincan’da il güvenlik ve asayiş koordinasyon toplantısı ile kaymakamlar toplantısı düzenlendi

Erzincan’da Vali Mehmet Makas başkanlığında İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı ile Kaymakamlar toplantısı düzenlendi.
İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın Çiçek, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, emniyet ve jandarma temsilcileri katıldı.
Toplantıda, vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına il genelinde alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler yapılarak, ayrıca pandemi ile mücadelede alınan ve alınacak tedbirler, denetimler ve uyarılar ele alındı.
Bu toplantının ardından ilçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla ilçe kaymakamları ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
8 ilçe kaymakamının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Mehmet Makas, kaymakamlardan görevli bulundukları ilçelerde yapılan işlerin hangi aşamada olduğunu ve bu işlerin süresinde bitirilmesi için sıkı bir şekilde takip etmelerini belirterek, vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemelerini ve çözüm odaklı olmaları konusunda gereken hassasiyeti göstermelerini istedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat