İbrahim Usta: "Trabzonspor’da başkanlık gibi bir düşüncem yok"

Spor 28 Haziran 2021 13:58
Videoyu Aç İbrahim Usta: "Trabzonspor’da başkanlık gibi bir düşüncem yok"
A
a

Türkiye futbol federasyonu (tff) eski başkan vekili ibrahim usta basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski Başkan Vekili İbrahim Usta, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Usta, kongre sürecinde Trabzonspor başkan adaylığı gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi.
Usta, sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Trabzonspor’un kongre sürecinde bir başkanlık düşüncesi olmadığını belirten Usta, "Trabzonspor’un şu anda bir başkanı ve yönetim kurulu var. Transfer sezonunu yaşıyoruz. Herhangi bir kongre sürecinden değil. İbrahim Usta olarak kongre sürecinde başkanlık şeklinde bir düşüncem yok. Her zaman Trabzonspor’un yanındayız. Her Trabzonlu gibi ben de başarılı olmasını canı gönülden istiyorum" dedi.
"Geçtiğimiz dönem normalde TFF yönetiminde olmam gerekiyordu" diyen Usta, "Son gün ne olduysa yönetim salonunda oldu. Onun da nereden kaynaklandığını biliyorum. Trabzonspor ile alakalı değil. Daha önce şike süreciyle ilgili vermiş olduğum bir açıklama ile alakalı. İleride nasip olurda fırsta olursa, Trabzonlu olarak bu işin içerisinde olmak isterim" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat