İstanbul’da Sedat Peker ve suç örgütüne eş zamanlı operasyon

Asayiş 9 Nisan 2021 07:24
Videoyu Aç İstanbul’da Sedat Peker ve suç örgütüne eş zamanlı operasyon
A
a

İstanbul il emniyet müdürlüğü organize suçlarla mücadele polisinden il genelinde sedat peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. operasyon kapsamında çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. istanbul il emniyet müdürlüğü organize suçlarla mücadele şubesine bağlı ekipler tarafından il genelinde sedat peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda baskın yapılan adresler didik didik arandı. öte yandan operasyon düzenlenen adreslerden biri de bahçelievler oldu. operasyon ile ilgili çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele polisinden il genelinde Sedat Peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi.
Operasyon kapsamında çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.
İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı ekipler tarafından il genelinde Sedat Peker ve suç örgütüne bağlı 63 şüphelinin yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda baskın yapılan adresler didik didik arandı. Öte yandan operasyon düzenlenen adreslerden biri de Bahçelievler oldu. Operasyon ile ilgili çalışmaların devam ettiği öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat