İtfaiye birlikleri uyum içinde çalışıyor

Asayiş 30 Haziran 2021 13:59
Videoyu Aç İtfaiye birlikleri uyum içinde çalışıyor
A
a

Altınova belediyesi itfaiye amiri süleyman çavuşoğlu, yalkim osb itfaiye birimini ziyaret etti. afad ile yalova’daki itfaiye teşkilatlarıyla sürekli iletişim ve koordine içerisinde olduklarını ifade eden çavuşoğlu, “teşkilatlarımız arasındaki bu koordine ilimiz açısından oldukça önemlidir” dedi. (mehmet mercan/yalova-iha)

Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, YALKİM OSB İtfaiye Birimini ziyaret etti.
Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, Çiftlikköy ilçesinin Taşköprü beldesinde kurulan bulunan YALKİM OSB (Yalova Kompozit ve Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi) İtfaiye Birimini ziyaret etti. AFAD ile Yalova’daki itfaiye teşkilatlarıyla sürekli iletişim ve koordine içerisinde olduklarını ifade eden Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Teşkilatlarımız arasındaki bu koordine ilimiz açısından oldukça önemlidir” dedi.
YALKİM OSB İtfaiye Amiri Şenol Özler ve personeliyle bir araya gelen Çavuşoğlu, araç-gereç, ekipman ile kimyasal olaylara müdahale konularında fikir alışverişinde bulundu. YALKİM OSB’de göreve yeni başlayan meslektaşlarını kutlayan Çavuşoğlu, “İtfaiye Amirimiz Şenol Özler ve personeline misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat