İzmit Belediyesi, Akmeşeli çocukları gülümsetti

Kültür Sanat 20 Kasım 2020 12:51
Videoyu Aç İzmit Belediyesi, Akmeşeli çocukları gülümsetti
A
a

İzmit belediyesinin, 20 kasım dünya çocuk hakları günü kapsamında akmeşe’de düzenlediği hacivat ve karagöz’lü programla çocuklar doyasıya eğlendi.

İzmit Belediyesinin, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Akmeşe’de düzenlediği Hacivat ve Karagöz’lü programla çocuklar doyasıya eğlendi.
İzmit Belediyesi, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Akmeşe’de, pandemi sürecinde oldukça sıkılan çocukların yüzleri biraz olsun gülsün diye eğlenceli bir program organize etti. Sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen etkinlikte palyaço gösterileri, Akmeşeli çocukları eğlendirdi. Çocukların da sahneye çıkarak Hacivat ve Karagöz oyununda rol aldığı etkinlik, şarkılar eşliğinde edilen danslarla sona erdi.
Çocukların sağlığı için pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen etkinliğin sonunda çocuklara, çizgi roman, boyama kitabı, çocuk hakları kitapçığı ile İzmit Belediyesi tarafından üretilen dezenfektan, kolonya ve maske dağıtıldı. Ayrıca yeşil bir gelecek duygusunu aşılamak için çocuklara çam ağacı fidanı da hediye edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

G-QTLDGNJDLJ