Kartal’da asfalt serim çalışmaları devam ediyor

Genel 15 Ekim 2020 14:51
Videoyu Aç Kartal’da asfalt serim çalışmaları devam ediyor
A
a

Kartal belediyesi, ilçedeki yol bakım ve asfalt çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. çalışmalar kapsamında yakacık mahallesi yakakent caddesi’nde gece geç saatlere kadar asfalt serimi gerçekleştiriliyor.

Kartal Belediyesi, ilçedeki yol bakım ve asfalt çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yakacık Mahallesi Yakakent Caddesi’nde gece geç saatlere kadar asfalt serimi gerçekleştiriliyor.
İstanbul’un en genç Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğündeki Kartal Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ortak yürüttüğü yol bakım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Kartal Belediyesi ve İBB’ye bağlı ekipler, gündüz çalışmalarına ek olarak gece mesaisi ile de Yakacık Mahallesi’ndeki Yakakent Caddesi’nin üst yapısını yeniliyor.

“Kartal’ın yol sorunlarına derman oluyoruz”
Kartal Belediye Başkanı Yüksel, Kartal’da asfalt çalışmaları konusunda adeta bir seferberlik başlattıklarını kaydederek, “İBB ile beraber Kartal’ın yol sorunlarına derman olmaya devam ediyoruz. Kartal’da asfalt çalışması gerçekleştirmediğimiz tek bir cadde ve sokağın kalmamasını hedefliyoruz. Gece geç saatlere kadar görevinin başında olan tüm personelimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Hürriyet, Cevizli ve Orhantepe mahalleleri başta olmak üzere ilçenin farklı mahallelerinde şimdiye kadar 32 bin 558 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Kartal Belediyesi, iki yıl boyunca ilçenin tamamında yaklaşık 65 bin ton asfalt serim çalışması gerçekleştirmeyi hedefliyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat