Kaza geçiren Rektör Prof. Dr. Ataç’la ilgili üniversiteden açıklama

Asayiş 10 Haziran 2021 13:59
Videoyu Aç Kaza geçiren Rektör Prof. Dr. Ataç’la ilgili üniversiteden açıklama
A
a

Manisa celal bayar üniversiteden yapılan yazılı açıklamada bu sabah üniversitesinin muradiye'deki şehit prof. dr. ilhan varank yerleşkesi içinde meydana gelen trafik kazasında rektör prof. dr. ahmet ataç ve beraberindekilerin kazayı hafif yarayla atlattıkları ve ayakta yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildikleri bildirildi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, sabah Muradiye’deki Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi içinde meydana gelen trafik kazasında Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç ve beraberindekilerin hafif yaralandıklarını ve ayakta yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildiklerini açıkladı.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi tarafından sabah meydana gelen kazayla ilgili yapılan yazılı açıklamada, "Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, 10.06.2021 tarihi sabah saatlerinde kampüsten hareket eden makam aracının yan yoldan gelen bir araçla çarpışması sonucunda hafif yaralanma ile atlatılan trafik kazası geçirmiştir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan Rektör Ataç ve beraberindekilerin tedavisi ayakta gerçekleştirilmiş olup, sağlık durumları iyidir" denildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat