Keçiören Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okulları için kayıtlar başladı

Spor 28 Haziran 2021 15:58
Videoyu Aç Keçiören Belediyesi’nin ücretsiz yaz spor okulları için kayıtlar başladı
A
a

Keçiören belediyesi tarafından ücretsiz olarak 5 temmuz’da başlatılacak olan 6-14 yaş arası tüm çocukların katılabileceği yaz spor okulları için kayıtlar açıldı.

Keçiören Belediyesi tarafından ücretsiz olarak 5 Temmuz’da başlatılacak olan 6-14 yaş arası tüm çocukların katılabileceği Yaz Spor Okulları için kayıtlar açıldı.
Keçiören Belediyesi tarafından 5 Temmuz’da kayıtların açıldığı Yaz Spor Okulunda; atletizm, atletizm özel sporcular, basketbol, basketbol özel sporcular, badminton, güreş, judo, geleneksel okçuluk, masa tenisi, satranç, taekwondo, tenis, voleybol, dart, akıl ve zeka oyunları, kaykay branşlarından birine kayıt yaptırmak isteyen çocuklar ve ailelerin Keçiören Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekiyor.
Yaz Spor Okullarında uzman antrenörler eşliğinde eğitim verileceğini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Ücretsiz olarak eğitim sunacak olan okulumuzda gençlerimizin ve çocuklarımızın sporla iletişimlerini geliştirerek spor ahlakı ve spor kültürü ile yetişmelerini sağlayacağız. Aynı zamanda fiziksel, zihinsel, psikolojik ve sosyal yönden gelişmelerine de katkıda bulunacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat