Marmaris’te kısıtlama sürecinde denetimler devam ediyor

Asayiş 20 Şubat 2021 13:51
Videoyu Aç Marmaris’te kısıtlama sürecinde denetimler devam ediyor
A
a

Muğla (iha) – marmaris ilçe emniyet müdürlüğü koordinasyonunda ilçede 7 farklı mahallede asayiş ve kısıtlama denetlemesi yapılıyor. özellikle pandemi ile mücadele kapsamında alınan kararlar doğrultusunda hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında acil ihtiyaçlar dışında yaya olarak ya da araç ile sokaktaki vatandaşlar durdurulup izin belgeleri denetlendi, ticari taksilerin taşıdığı yolcularn, dolmuşlardaki yolcuların izin belgeleri sorgulandı. saat 11.00-13.00 arasında yapılan içmeler, armutalan, beldibi, siteler, atatürk meydanı ve yoğun caddelerde denetimler sıklaştı. marmaris ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polisler, bekçiler ve marmaris belediyesine bağlı zabıtalar günde iki kez ikişer saat şok denetimler yapacak bilgisi edinildi. maske takmayan, ehliyeti olmayan ve sokağa çıkma izin belgesi olmayan 17 vatandaşa cezai işlem uygulandı. ayrıca trafik ekipleri kask takmayan motor sürücüleri hakkında işlem yaptı.

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda ilçede 7 farklı mahallede asayiş ve kısıtlama denetlemesi yapılıyor.
Özellikle Pandemi ile mücadele kapsamında alınan kararlar doğrultusunda hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında acil ihtiyaçlar dışında yaya olarak ya da araç ile sokaktaki vatandaşlar durdurulup izin belgeleri denetlendi. Ticari taksilerin taşıdığı yolcuların, dolmuşlardaki yolcuların izin belgeleri sorgulandı. Saat 11.00-13.00 arasında yapılan İçmeler, Armutalan, Beldibi, Siteler, Atatürk Meydanı ve yoğun caddelerde denetimler sıklaştı.
Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polisler, Bekçiler ve Marmaris Belediyesine bağlı Zabıtalar günde iki kez ikişer saat şok denetimler yapacağı öğrenildi.
Denetimlerde, maske takmayan, ehliyeti olmayan ve sokağa çıkma izin belgesi olmayan 17 vatandaşa cezai işlem uygulandı. Ayrıca trafik ekipleri kask takmayan motor sürücüleri hakkında işlem yaptı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat