Melikgazi’de güvenli yollar için yeni kavşaklar yapılıyor

Genel 29 Haziran 2021 14:58
Videoyu Aç Melikgazi’de güvenli yollar için yeni kavşaklar yapılıyor
A
a

Melikgazi belediyesi ilçenin en yoğun lokasyonlarından biri olan köşk caddesi'nde başlatılan yol yapım ve kavşak çalışmalarına hızla devam ediyor.

Melikgazi Belediyesi ilçenin en yoğun lokasyonlarından biri olan Köşk Caddesi’nde başlatılan yol yapım ve kavşak çalışmalarına hızla devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Yeni yol yapım, kavşak düzenleme çalışmalarını Melikgazi Belediyesi olarak farklı alanlarda devam ettiriyoruz. Köşk Mahallesi’nde Kuruyaka Caddesi’nde hakikaten çok yoğun kullanılıyor. Özellikle bu bölgedeki alışveriş kültürü ve sosyal mekânların yoğun olması insanların buraya akın etmesine neden oluyor. Bu bölgede güzel bir kavşak düzenlemesi gerekiyordu. Sağ olsun mesai arkadaşlarımız gece gündüz çalışıyorlar. Buradaki kavşağı şu anda bitirmiş durumdayız az bir çalışması kaldı. Kaldırımlar bitiyor. 1 hafta içerisinde burasının şekli şemali tamamen değişmiş olacak. Cenab-ı Allah kaza bela vermesin. Ama özellikle uyarıyoruz lütfen hızlı araba kullanmayalım. Çünkü en çok gelen talep hızdan dolayı kasis yapılması talebi. Sizlerden ricam trafik kurallarına uyalım. Kimsenin canı yanmasın. Yapmış olduğumuz yeni çalışmalarımız hayırlı olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat