Melikgazi’den sağlığa bir katkı daha

Genel 27 Haziran 2021 12:58
Videoyu Aç Melikgazi’den sağlığa bir katkı daha
A
a

Mülkiyeti melikgazi belediyesi’ne ait olan 2 adet eczane 6 temmuz salı günü saat 15.00’te açık artırma usulüyle 10 yıllığına kiraya verilecek.

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan 2 adet eczane 6 Temmuz Salı günü saat 15.00’te açık artırma usulüyle 10 yıllığına kiraya verilecek.
Eczanelerin ihalesinin Belediye Meclis Salonu’nda yapılacağını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak Melikgazi ilçemizde farklı alanlarda hizmet ediyoruz. Bu kapsamda da özellikle Melikgazi’nin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Şehrimiz ekonomisinin canlanmasına vesile olacak ve katkı sağlayacak ihaledeki amacımız, Melikgazi’mizin hizmetlerine mali imkân ve destek sağlamaktır. Sağlıklı nesiller bizim önceliğimizdir. 5 aile sağlık merkezi ve 112 acil servis projemiz ile sağlığa destek oluyoruz. Vatandaşlarımıza sağlık hizmetini nitelikli şekilde alması için en güzel hizmetleri yapmanın mücadelesini veriyoruz. Yapılan sağlık merkezlerinin yanına eczanelerde yaparak vatandaşlarımızın eczanelere rahat ulaşımını da sağlıyoruz. 6 Temmuz Salı günü saat 15.00’te Tınaztepe Aile Sağlık Merkezimizin yanında bulunan 2 adet eczane ihalemiz olacak. Bu ihale kapsamında eczaneler 10 yıllığına kiraya verilecek. Katılmak isteyen eczacılarımızı ihalemize davet ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat