Milli Eğitim’den Kayserispor’a moral ziyareti

Spor 2 Mart 2021 18:51
Videoyu Aç Milli Eğitim’den Kayserispor’a moral ziyareti
A
a

İl milli eğitim müdürü bilal yılmaz çandıroğlu kayserispor teknik heyetinde bulunan öğretmenleri ziyaret etti. il milli eğitim müdürü bilal yılmaz çandıroğlu, öğretmen olan kayserispor teknik direktörü uğur kulaksız ile sayın alper kelkitli ve idari menajeri yunus akbulut'u ziyaret ederek, başarı temennisinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Kayserispor teknik heyetinde bulunan öğretmenleri ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, öğretmen olan Kayserispor Teknik Direktörü Uğur Kulaksız ile Sayın Alper Kelkitli ve idari menajeri Yunus Akbulut’u ziyaret ederek, başarı temennisinde bulundu.
Kayserispor tesislerinde, Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı ve idareciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na isminin yazılı olduğu ve Kayserisporlu futbolcuların imzaladığı 38 numaralı forma hediye edildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu ziyarette yaptığı açıklamada; ’Öğretmenlerimizin Kayserispor da görev alması spor camiamızın ne kadar yetkin ve kaliteli olduğunu gösteriyor. Milli Eğitim camiası adına onur duyduk. Buda gösteriyor ki velilerimizin de çocuklarını yetkin öğretmenlere emanet etmesi açısından sevindirici bir durumdur" dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda Kayserispor Teknik Sorumlusu Uğur Kulaksız’a çiçek takdim ederek, başarılar diledi.
Ziyarette İl Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na İl Müdür Yardımcıları Osman Karaca ve Şemun Akman eşlik ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat