Özel Radikal Okulları kampüslerinin tamamına Okulum Temiz Belgesi

Genel 20 Kasım 2020 16:51
Videoyu Aç Özel Radikal Okulları kampüslerinin tamamına Okulum Temiz Belgesi
A
a

Özel radikal bornova kampüsü ve özel radikal buca kampüsü, milli eğitim bakanlığı (meb) ile sanayi ve teknoloji bakanlığı arasında imzalanan protokol ile verilen okulum temiz belgesini almaya hak kazandı.

Özel Radikal Bornova Kampüsü ve Özel Radikal Buca Kampüsü, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile verilen Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazandı.
Pandemi nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokolle, başvuru yapan ve uzman ekipler tarafından denetlenen okullara "Okulum Temiz Belgesi" verilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda, Özel Radikal Bornova Kampüsü ve Özel Radikal Buca Kampüsü de belge için başvuru yaptı. Gerekli kriterleri yerine getiren okullar, daha sonra İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından denetlendi. Denetimler sonucunca kampüsler, Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazandı.
Özel Radikal Bornova Kampüsünün belgesi Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu tarafından teslim edilirken, Özel Radikal Buca Kampüsünün belgesi de Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve İş Güvenliğinden Sorumlu Şube Müdürü Erdal Bayhan tarafından Özel Radikal Okulları Kurucusu Erdal Avcı’ya verildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

G-QTLDGNJDLJ