Söke İşletme Fakültesi’nde öğrencilikte hayatı değiştirecek adımlar konuşuldu

Genel 14 Haziran 2021 15:00
Videoyu Aç Söke İşletme Fakültesi’nde öğrencilikte hayatı değiştirecek adımlar konuşuldu
A
a

Aydın adnan menderes üniversitesi (adü) söke işletme fakültesi, kariyer günü etkinlikleri kapsamında 'öğrencilikte hayatınızı değiştirecek adımlar' başlıklı panel çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke İşletme Fakültesi, Kariyer Günü etkinlikleri kapsamında ’Öğrencilikte Hayatınızı Değiştirecek Adımlar’ başlıklı panel çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Akkoyun’un da katılımıyla gerçekleştirilen moderatörlüğünü Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Pınar Zarif Tapkan’ın yürüttüğü panelin konuğu Endüstri Mühendisi Fatih Akyüz oldu. Erciyes Üniversitesi-Mühendislik Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Endüstri ve Bilim Kulübü’nün başkanlığını yürütmüş olan Endüstri Mühendisi Fatih Akyüz, öğrenci topluluğu faaliyetlerinin iş hayatının pilot uygulaması olarak düşünülebileceğine ifade ederek öğrencilerin iş hayatındaki potansiyellerini ortaya çıkarma noktasında kulüp faaliyetlerini önemini aktardı.

Öğrenci kulübünün nasıl yapılandırılacağına dair organizasyonel detayları öğrencilerle paylaşan Fatih Akyüz, gerçekleştirmiş oldukları Mühendislik Zirvesi, ProjeT gibi büyük çaplı organizasyonlar, mesleki eğitimler ve köy okullarının yenilenmesi, okullara kitap bağışlarının yapılması gibi sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verdi. Fatih Akyüz, öğrencilerin soruları üzerine yurtdışı eğitimi ve yaşamla ilgili tecrübe ve bilgilerini aktararak sunumuna son verdi.

Söke İşletme Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanlarının yoğun ilgi gösterdiği panel, Prof. Dr. Turan Akkoyun’un davetli konuşmacı Fatih Akyüz’e ve moderatör Dr. Öğretim Üyesi Pınar Zarif Tapkan’a teşekkür konuşması ile sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat