Şuhut’ta gece karanlığını şimşekler gündüze çevirdi

Genel 18 Ekim 2020 19:51
Videoyu Aç Şuhut’ta gece karanlığını şimşekler gündüze çevirdi
A
a

Afyonkarahisar'ın şuhut ilçesinde akşam saatlerinde ani bastıran şiddetli yağmur yaşamı olumsuz etkiledi. şiddetli yağmurun ardından meydana gelen şimşek çakmaları ise havayı aydınlattı.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde akşam saatlerinde aniden bastıran şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkiledi. İlçede yağışla birlikte çakan şimşekler ise adeta geceyi gündüze çevirerek seyrine doyumsuz bir manzara ortay çıkardı.
Şuhut’ta akşam saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış yaşamı olumsuz etkilerken, vatandaşlar ise yağıştan korunmak amacıyla kapalı alanlara sığındı. Şiddetli yağıştan dolayı ilçenin birçok yerinde su birikintileri oluştu. Yağışın ardından meydana gelen şimşek çakmaları ise adeta havayı aydınlığa bürüdü. Çarşı esnafları yağıştan dolayı iş yerlerinin önündeki su birikintilerini temizledi. Yağışa hazırlıksız yakalanan Kemal Dönmez isimli vatandaş "Allah güzel yağmur verdi. Allah kazalardan saklasın. Ekinlerimize, haşhaşlarımıza çok güzel oldu Allah bereket versin’’ dedi.
Velican Özen isimli vatandaşta yağışın ekinlere iyi geldiğini belirterek adeta rahmet ve bereketin yağdığını ifade etti.
Öte yandan, yağışla birlikte çakan şimşekler ise seyrine doyumsuz manzaralar oluşturdu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat