Süleymanpaşalı sporcular sualtına damga vurdu

Spor 8 Haziran 2021 17:19
Videoyu Aç Süleymanpaşalı sporcular sualtına damga vurdu
A
a

Süleymanpaşa belediyesi gençlik ve spor kulübü sporcuları türkiye sualtı sporları federasyonu tarafından istanbul’da düzenlenen 2021 serbest dalış kulüplerarası havuz türkiye şampiyonası’ndan derece ile döndü.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen 2021 Serbest Dalış Kulüplerarası Havuz Türkiye Şampiyonası’ndan derece ile döndü.
İstanbul Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde 4-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Serbest Dalış Kulüplerarası Havuz Türkiye Şampiyonası’nda, Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü adına yarışan sporcular, birçok kategoride madalya kazandı
‘Paletsiz Tek Nefes Dipten Gitme’ branşında; Ümitler kategorisinde Ata Kuş ikincilik, Gençler kategorisinde ise Özgür Seyrel 3’ncülük elde etti.
‘Mono Palet Tek Nefes Dipten Gitme’ branşında; Ümitler kategorisinde Ali Berke Çomak 2’nci, Ahmet Kahraman 3’ncü, Gençler kategorisinde Özgür Seyrel 3’ncü oldu.
‘Çift Palet Tek Nefes Dipten Gitme’ branşında; Ümitler kategorisinde Ali Berke Çomak 2’nci, Ata Kuş 3’ncü, Gençler kategorisinde Özgür Seyrel 2’nci olarak yarışmayı tamamladı.

Süleymanpaşalı sporculardan türkiye rekoru
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada çeşitli başarılar elde eden Özgür Seyrel, ‘Nefes Tutma’ branşında 6 dakika 8 saniyelik derecesi ile Türkiye rekoru kırarak Gençler kategorisinde 1’nci, Büyükler kategorisinde ise 2’nclik aldı. Ayrıca, aynı kategoride yarışan Ahmet Barış Kahraman ise Ümitler Kategorisinde elde ettiği derece ile adını Türkiye 2’nciliğine yazdırdı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat