Ümraniye Belediyesi’nden Azerbaycan’a bayraklı destek

Genel 17 Ekim 2020 13:51
Videoyu Aç Ümraniye Belediyesi’nden Azerbaycan’a bayraklı destek
A
a

Ümraniye belediyesi, azerbaycan’a destek için belediye binasına metrelerce büyüklükte azerbaycan ve türk bayrağı astı. türk ve azerbaycan bayrağını yan yana gören vatandaşlar, duygu dolu anlar yaşadı.

Ümraniye Belediyesi, Azerbaycan’a destek için belediye binasına metrelerce büyüklükte Azerbaycan ve Türk bayrağı astı. Türk ve Azerbaycan bayrağını yan yana gören vatandaşlar, duygu dolu anlar yaşadı.
Ümraniye Belediyesi, Ermenistan’a karşı büyük bir mücadele veren Azerbaycan’a destek için belediye binasına dev büyüklükte Azerbaycan ve Türk bayrağı astı. Özellikle Azerbaycan’ın bağımsızlık günü olan 18 Ekim’den bir gün önce asılan bayraklar vatandaşları da duygulandırdı.
Bayrakları yan yana gören İhsan Aslan, “Çok güzel karşıladım bu olayı. İki bayrak yanyana çok yakışmış. Azerbaycan’ı her türlü, her şekilde destekliyoruz. Her zaman arkasındayız. Buradan tüm Azerbaycan’a selamlarımızı gönderiyorum” dedi.
Ümraniyeliler de bayrakların yan yana olmasından dolayı duydukları heyecanı anlatarak Azerbaycan’a olan desteklerini dile getirdiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat