Vali Epcim, rektörlüğe atanan Türkmen’i tebrik, görevi devredecek olan Coşkun’a teşekkür etti

Genel 21 Nisan 2021 19:27
Videoyu Aç Vali Epcim, rektörlüğe atanan Türkmen’i tebrik, görevi devredecek olan Coşkun’a teşekkür etti
A
a

Vali epcim, rektörlüğe atanan türkmen’i tebrik, görevi devredecek olan coşkun’a teşekkür etti

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Cumhurbaşkanı Kararı ile “Güvenli Şehrin Huzurlu Üniversitesi” başlığıyla, kurulduğu günden bu yana başarılarına yenilerini ekleyerek yoluna devam eden Bayburt Üniversitesi’nde yaşanan görev değişimi dolayısıyla Prof. Dr. Selçuk Coşkun ile Prof. Dr. Mutlu Türkmen’e yeni görevlerinde başarılar diledi.
Vali Epcim, tebrik ve teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü görevine 2013 yılında atanan ve günümüze kadar kesintisiz olarak sürdürdüğü bu görevi büyük bir özveri, fedakarlık ve hizmet gayesi ile yerine getiren Prof. Dr. Selçuk Coşkun’a hizmetleri dolayısıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz. Görev süresi boyunca üniversitemizin gerek alt yapı yatırımları ile yeni eğitim mekanların kavuşmasında, gerekse de bilimsel anlamda gelişimine ivme kazandıracak donanım ve teçhizatla donatılmasında, bünyesine yeni bölümler katılması ve çok daha önemlisi her yönüyle modern bir kampus inşa edilmesinde büyük emek ve gayretleri olan Prof. Dr. Selçuk Coşkun’a bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. Bugüne kadar yaptığı hizmetler dolayısıyla kendisine gönülden teşekkür ederken, bundan sonraki yaşantısında arkasında bıraktığı eser ve örneklerde olduğu gibi başarı dolu yarınlar temenni ediyoruz.
Bu vesileyle Prof. Dr. Selçuk Coşkun’un halefi olarak Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mutlu Türkmen’e de yeni görevinin hayırlı olmasını dileriz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat