Yalova’da sahte içki imâlathanesine operasyon

Asayiş 15 Ekim 2020 16:51
Videoyu Aç Yalova’da sahte içki imâlathanesine operasyon
A
a

Yalova emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından çınarcık ilçesinde sahte içki imalathanesine dönüştürülen bir eve gerçekleştirilen operasyonda piyasaya sürülmek üzere şişelenmiş çok sayıda sahte içki ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Çınarcık ilçesinde sahte içki imâlathanesine dönüştürülen bir eve baskın yaptı. Piyasaya sürülmek üzere şişelenmiş çok sayıda sahte içki ele geçirildi.
Çınarcık ilçesinde bir evde sahte içki imalatı gerçekleştirildiği istihbaratını alan Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri adrese operasyon düzenledi. İkametgâh olarak da kullanılan yerde yapılan aramada, 10 adet 5 litrelik bidonda, 5 adet muhtelif ebatlarda etil alkol, el yapımı olduğu değerlendirilen 2 adet 5 litrelik bidonda, 1 adet 1,5 litrelik bidonda şarap, 34 adet muhtelif ebatlarda rakı, 27 adet muhtelif ebatlarda votka, 24 adet muhtelif ebatlarda viski, 30 adet içki yapımında kullanıldığı değerlendirilen çeşitli aromalar, 7 adet içki yapımında kullanıldığı değerlendirilen enjektör, ölçü oldukları değerlendirilen maddeler ele geçirildi. Olayla ilgili olarak M.B. adliyeye sevk edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat