Yaralı karacayı hayata döndürmek için suni teneffüs ve kalp masajı yaptı

Genel 23 Ocak 2021 18:50
Videoyu Aç Yaralı karacayı hayata döndürmek için suni teneffüs ve kalp masajı yaptı
A
a

Bartın’da köpeklerin saldırarak yaraladığı karacayı bulan vatandaş karacayı hayata döndürmek için dakikalarca suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. yaralı karacaya kalp masajı yapan vatandaşın çabası ve bu sırada, “hadi canım, hadi yavrum, hadi bebeğim, hadi çocuğum.” diye seslenmesi herkesi duygulandırdı.

Bartın’da köpeklerin saldırarak yaraladığı karacayı bulan vatandaş hayvanı hayata döndürmek için dakikalarca suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. Yaralı karacaya kalp masajı yapan vatandaşın bu sırada, “Hadi canım, hadi yavrum, hadi çocuğum" diye seslenmesi herkesi duygulandırdı.

Ulus ilçesinde Ağa köyünde yaşayan Sefa Kaya yol kenarında yaralı bir karaca buldu. Sahipsiz köpeklerin saldırısı sonucu yaralandığı anlaşılan karacayı kucağına alıp evinin bahçesine kadar taşıyan Kaya, karacayı hayata döndürmek için dakikalarca suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. Yaralı karacaya kalp masajı yapan Kaya’nın bu sırada, “Hadi canım, hadi yavrum, hadi çocuğum" diye seslenmesi herkesi duygulandırdı. Yaralı karaca, Kaya’nın verdiği çabaya rağmen kurtarılamayarak telef oldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat