Yurtiçi Kargo, ’Standartları Belirleyen Marka’ oldu

Genel 8 Haziran 2021 15:18
Videoyu Aç Yurtiçi Kargo, ’Standartları Belirleyen Marka’ oldu
A
a

Yurtiçi kargo, sia ınsight araştırma şirketi tarafından yapılan araştırma sonucunda, kargo sektöründe 'standartları belirleyen marka' olarak seçildi

Yurtiçi Kargo, Sia Insight araştırma şirketi tarafından yapılan araştırma sonucunda kargo sektöründe ’Standartları Belirleyen Marka’ olarak seçildi.

Yurtiçi Kargo, tüketiciler tarafından standartları belirleyen marka olarak seçildi. Marketing Türkiye tarafından mayıs ayında Sia Insight araştırma şirketine yaptırılan ‘Standartları Belirleyen Markalar’ araştırması online bilgi toplama yöntemi kullanılarak gerçekleştirildi. Her sektörün kendine has dinamikleri olduğundan yola çıkılarak hazırlanan araştırmada; sektörün standartlarını belirleyen markaların ortaya çıkarılması amaçlandı.

Sia Insight araştırma şirketinin ‘Kargoda lider Yurtiçi Kargo’ şeklinde kamuoyuna duyurduğu araştırmanın sonucuna göre tüketicilerin, aldıkları hizmeti değerlendirirken ilk olarak hizmet kalitesine dikkat ettikleri belirlendi. Araştırmada; güvenilirlik, verdiği paranın karşılığını alma, herhangi bir sorun yaşandığında hızlı çözüm bulunabilmesi ve kişisel verilerinin korunması öne çıkan diğer etkenler arasında yer aldı. Şirketin, son dönemde yeni teslimat modelleri ve operasyon kabiliyetini artıran projelere imza atarak müşteri memnuniyetini üst noktalara çıkardığı belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

ÜLKEMİZ DE KORONA COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TEDBİRLERİ YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat